• 25-10-2021

Ja sa të infektuar u regjistruan sot nga Covid-19 në Maqedoni

24 orët e fundit janë kryer 3050 teste të dyshuara për COVID-19 dhe prej tyre 687 kanë rezultuar pozitivë. Gjithashtu në 24 orët e fundit 46 pacientë e kanë humbur betejën me virusin, ndërsa janë shëruar 1347 persona./nmk-post

Read Previous

Një 34-vjeçar, mes 46 viktimave nga Covid-19 në 24 orët e fundit

Read Next

Qeveria: Rreth 29 mijë qytetarë ia mësyen Shqipërisë, fluksin nuk e shkaktuan masat e reja

%d bloggers like this: