Breaking News :

nothing found
16-08-2022

Ja sa të infektuar u regjistruan sot nga Covid-19 në Maqedoni

Advertisement

Jozyrtarisht nmk-post mëson se në 24 orët e fundit janë kryer 2705 teste të dyshuara për COVID-19 dhe prej tyre 416 kanë rezultuar pozitivë. Gjithashtu në 24 orët e fundit 7 pacientë e kanë humbur betejën me virusin, ndërsa janë shëruar 416 persona./nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

Bllokohen projektet e ish ministrit të kulturës Hysni Ismaili

Read Next

Restorantet për dasma kërkojnë protokolle për të punuar, në të kundërtën do të ketë protesta