Breaking News :

nothing found
09-06-2023

Iku pa paguar hotelin, arre*stohet

Advertisement

Arrestohet shtetasi gjerman se iku pa paguar hotelin

Një shtetas gjerman është arrestuar dje në Prishtinë, shkruan Kallxo.com

Ai dyshohet se nuk ka paguar qëndrimin në hotel.Rasti është raportuar nga një vajzë dhe me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje për 48 orë./Kallxo/

Advertisement

Read Previous

Itali/ Tre javë pas marrjes së vaksinës anti-Covid, zbulohen antitrupa në 99% të njerëzve

Read Next

Osmani në Tiranë, takohet me Xhaçkën