Breaking News :

nothing found
16-08-2022

I vodhi portofolin, përderisa ai e voziste me veturë

Advertisement

Oficerët e policisë dje rreth orës 23:30, nga Stacioni Policor Gostivar arrestuan 30-vjeçarin S.R. nga Shkupi, sepse në rrugën Mara Ugrinova, ndërsa transportohej me një automjet me 45-vjeçarin IN nga Gostivari, i mori portofolin. MPB nuk ka dhënë detaje më tepër për sa i përket rastit, duke paralajmëruar het*ime në ditët në vazhdim.
S.R. u ndalua në Stacionin Policor Gostivar, dhe paratë iu kthyen S.N. Çështja kundër S.R është duke u sqaruar. Do të pasojë një procedurë, thonë policia.

Advertisement

Read Previous

Shtëpia e Bardhë kërkon një hetim ndërkombëtar për origjinën e COVID-19

Read Next

“Virusi Britanik”, Filipçe: Nuk ka vend për panik