• 18-10-2021

Fronti i ftohtë po i afrohet Maqedonisë, ja kur do të kemi shi dhe borë

Një valë e ftohtë do të godasë Maqedoninë.

Në vend nesër do të mbajë mot i qëndrueshëm me temperatura të ulëta në mëngjes. Gjatë ditës do të ketë një rritje graduale të vranësirave.Të dielën moti do të jetë me vranësira dhe me reshje lokale të shiut.

Ditën e hënë do të fryjë një erë e lehtë veriore, ndërsa do të ulen temperaturat ditore.

Nga e mërkura pritet që moti të jetë me shi, ndërsa në vendet malore do të bie borë./Telegrafi/

Read Previous

Sejdiu hedh gurthemelin e shkollës së re në fshatin Cerovë të Zhelinës

Read Next

Italia përsëri me shifra alarmante të infektuarish dhe të vdekurve

%d bloggers like this: