• 21-04-2021

Flash Lajm / Tërmet 6.9 ballë në Greqi (FOTO)

Një tërmet i fuqishëm ka goditur Greqinë para pak minutash., përcjell nmk-post

Sipas aplikacionit për regjistrimin e tërmeteve, ka qenë me fuqi prej 6.9 ballë, është ndjerë edhe në Shkup dhe Tiranë.

Read Previous

Donika Gërvalla i reagon Grenellit: Ish-emisari i Administratës së Trumpit ka qenë një ambasador skandaloz

Read Next

Publikohet rezultati: Ja sa vende deputetësh kanë fituar VV, PDK, LDK dhe AAK (Tabela)

%d bloggers like this: