Breaking News :

nothing found
10-06-2023

Fero: Unë i kam dhënë hip hopit shqiptar më shumë se Unikkatili

Advertisement

Reperi i njohur kontrovers nga Gjilani, Fero, së fundi ka qenë i ftuar në një nga televizonet vendore ku ka zbuluar shumëçka nga karriera dhe jeta e tij.

Në emisionin ‘NIN’, Fero foli edhe për kontributin e artistëve të vjetër në hip hopin shqiptar.

Madje, ai tha se hip hopit i ka dhënë më shumë se që i ka dhënë reperi i njohur, Viktor Palokaj i njohur si Unikkatil.

“Pse nuk e vlerësoj? Jo unë e vlerësoj, e vlerësoj çka i ka dhanë hip hopit shqiptar. Unë vetëm mënoj që unë i kom dhanë ma shumë hip hopit shqiptar.”, ka thënë Fero

Advertisement

Read Previous

Zhduket avioni në Greqi, piloti që e drejtonte nuk kishte diplomuar ende

Read Next

“Monstra”, gjobitet me 500 euro organizatori i protestave