Breaking News :

nothing found
01-04-2023

Ekskluzive, ja sa është numri i të infektuarve nga Covid-19 në Maqedoni

Advertisement

Ministria e Shëndetësisë informon se janë kryer 2664 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 815 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni, përcjell nmk-post.com

Gjithashtu Instituti i Shëndetit Publik regjistron 396 pacientë të rikuperuar dhe 20 viktima nga virusi korona./nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

Studimi: Ata që përdorin iPhone janë më inteligjentë

Read Next

Rrëfimi i 102 vjeçares që mposhti koronavirusin (VIDEO)