• 22-06-2021

Drejtori i Klinikës së Hematologjisë Flutim Kadriu uron Festën e Bajramit

Drejtori i klinikës së hematologjisë,Flutim Kadriu ka uruar besimtarët për fitër bajram.
Ja urimi plotë:
“Të nderuar,kam kënaqësinë që në emrin tim dhe në emër të ISHP Klinikës Universitare së Hematologjisë t’ju uroj festën e Fitër Bajramit.Kjo ditë e bekuar t’ju gjejë në harmoni,paqe e mirëkuptim me njëri-tjetrin,plot shëndet e mbarësi për të gjithë Ju dhe të afërmit e juaj”, ka shkruar Kadriu./Nmk-post/

Read Previous

Ministri Hoxha uron Fitër Bajramin

Read Next

Kroacia ‘zemërgjërë’, i dhuron Maqedonisë 10mijë vaksina anti-COVID

%d bloggers like this: