Breaking News :

nothing found
01-02-2023

Bujar Osmani merr një dhuratë të bukur nga pacienti që operoi

Advertisement

Bujar Osmani përvec angazhimeve në politikë ai është edhe mjek i cili ndihmonë dhe shpëton jetë.

Pacientët gjejnë mënyra të ndryshme për ta falenderuar atë. Së fundmi pacientin që ai operoi i dhuroi një dhuratë shumë të bukur.

Ja postimi që Bujar Osmani postoi në rrjetin e tij social:
Pas një kohe, sot isha në sallë. Këtë dhuratë ma dhanë familjarët e pacientit të cilin e operova. Faleminderit.

Advertisement

Read Previous

Gjendja e krizës, deri më 30 qershor?

Read Next

Interesim i Serbëve për Ismail Kadarenë