• 28-11-2021

Alia Jaoski fiton në Plasnicë

Alia Jaoski fiton zgjedhjet e parakohëshme lokale në komunën e Plasnicës. Këtë e ka konfirmuar kryetari i BDI-së Ali Ahmeti përmes llogarisë së tij në rrjetin social Facebook, përcjell NMK-post

“Urime për fitoren e kandidatit të BDI për Kryetar të komunës së Plasnicës, Ali Jaoski, në zgjedhjet e parakohëshme lokale në këtë komunë.Kjo fitore është konfirmim i vullnetit të qytetarëve në përkrahje të politikave tona të drejta për të gjithë qytetarët.” shkruan Ahmeti.

Zgjedhjet kanë kaluar në

frymë të qetë dhe pa asnjë incident./Northmacedonia

 

Read Previous

Djali i Adem Jasharit viziton memorialin e të atit: Nuk ka pikëpyetje për UÇK-në

Read Next

41 vjeçari përd*hunon të miturën

%d bloggers like this: