Ahmeti tregon se çfarë po ndodh brenda BDI-së

Advertisement

Zërave për përçarje mes BDI-së, lideri i kësaj partie Ali Ahmeti iu përgjigj shkurt. Ahmeti tha se të gjithë në BDI janë mirë dhe se asgjë të keqe nuk ka brenda integristëve.

“Po mirë qenkan.Janë mirë të gjithë, ishim bashkë të gjithë në Çair. Të gjithë jemi bashkë edhe këtu në festë. Asgjë të keqe nuk ka në këtë drejtim”, tha Ahmeti./tv21

Advertisement

Read Previous

Filipçe: Arritën mbi 13.000 teste të shpejta si ndihmë nga Norvegjia

Read Next

Oriola Marashi si engjëll me fustanin e tejdukshëm (FOTO)

%d bloggers like this: