Breaking News :

nothing found
16-08-2022

AAK publikon sloganin dhe moton për zgjedhjet

Advertisement

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka debutuar me sloganin e tyre për zgjedhjet e përgjithshme të 14 shkurtit.
Kjo parti për slogan ka togfjalëshin “Forca e Kosovës” , që pasohet nga motoja tjetër, “Ramushi për president”.
Tashmë dihet që kjo parti ka hyrë në zgjedhjet e përgjithshme parlamentare me synimin për ta marrë postin e presidentit për kryetarin e kësaj partie, Ramush Haradinajn.

Advertisement

Read Previous

Ja ku u punësuan administratorët e Marrëveshjes së Ohrit

Read Next

Çfarë deklaronte Zaev për rastin “Monstra”