Gjendet armatim në veri

Policia e Kosovës njofton për realizimin e një operacioni policor në veri me ç’rast është gjetur dhe konfiskuar një sasi e armatimit.

Si rrjedhojë, sonte në ora 19:30, në objektin e Drejtorisë Rajonale Policore-Mitrovicë Veri, do të mbahet një konferencë e jashtëzakonshme për media në të cilën do të paraqiten detaje rreth operacionit policor. Në këtë konferencë pritet të marrin pjesë, ministri i MPB-së, Xhelal Sveçla dhe drejtori i përgjithshëm i Policisë së Kosovës, kolonel Gazmend Hoxha./Paparaci

Advertisement
Advertisement
Advertisement

You May Also Like