Breaking News :

nothing found
26-06-2022

883 të infektuar, 536 të shëruar dhe 29 viktima nga Covid-19 në Maqedoni

Advertisement

Ministria e Shëndetësisë informon se janë kryer 2867 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 883 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni, përcjell nmk-post.com

Gjithashtu Instituti i Shëndetit Publik regjistron 536 pacientë të rikuperuar dhe 29 viktima nga virusi korona./nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

LSDM dhe VMRO kundër pr/ligjit për nënshtetësi të propozuar nga ASH-AAA

Read Next

Shpallen çmimet sekrete të vaksinave të Covid

%d bloggers like this: