• 18-10-2021

865 të infektuar dhe 641 të shëruar nga Covid-19 në Maqedoni

Ministria e Shëndetësisë informon se janë kryer 2889 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 865 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni, përcjell nmk-post.com

Gjithashtu Instituti i Shëndetit Publik regjistron 641 pacientë të rikuperuar dhe 25viktima nga virusi korona./nmk-post.com

Read Previous

Hiqet vetoja e Bullgarisë ndaj Maqedonisë së Veriut?

Read Next

Rama emëron Bledi Çuçin ministër të Brendshëm

%d bloggers like this: