Breaking News :

nothing found
18-08-2022

378 testime në Maqedoni 46 rezultuan pozitiv, ja sa ka të vdekur dhe të shëruar

Advertisement

Jozyrtarisht nmk-post se janë kryer 378 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 46 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni.

Gjithashtu 526  pacientë janë regjistruar si të shëruar dhe 12 viktima nga virusi korona./nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

Geci, Osmanit: Mos ju bashko armiqve për shkatërrimin e shtëpisë tënde

Read Next

Me flokë të gjata dhe me mjekër, kështu dukej Albin Kurti në vitin 1998(FOTO)