Breaking News :

nothing found
29-09-2022

1085 RASTE TË REJA ME COVID’19

Advertisement

1.085 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit, që është dhe shifra më e lartë e regjistruar deri më tani që nga shpallja e pandemisë. I lartë është edhe numri i të shëruarve. Gjithsej 283 persona e kanë fituar betejën me virusin Korona, ndërsa në 24 orët e fundit 12 persona kanë ndërruar jetë. Janë kryer gjithsej 3 294 teste, edhe ky një tjetër rekord për sa i përket testimeve

Advertisement

Read Previous

KOSOVA ME MASA TË REJA

Read Next

HASANI BËN THIRRJE QË TË SHËRUARIT NGA COVID 19 TË DHUROJNË PLAZMËN E GJAKUT

Leave a Reply

Your email address will not be published.