Breaking News :

nothing found
10-06-2023

1 105 raste të reja dhe 14 humbje jete nga Covid

Advertisement

Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri informon se gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 4092 testime ku prej tyre janë regjistruar 1105 raste të reja. Gjithashtu janë regjistruar edhe 746 të shëruar dhe  14 persona kanë humbur betejën me virusin korona/nmk-post

Advertisement

Read Previous

Luan Krasniqi me apel: Votojeni VETËVENDOSJEN!

Read Next

Humb betejën me COVID-19 gazetarja shqiptare