Breaking News :

nothing found
10-06-2023

Zeka: Vjosa Osmani me rrena po don me ardhë në pushtet

Advertisement

Dje, Vjosa Osmani, ne nje takim ne “Kodren e Trimave”, ne Mitrovice, deklaroi se Tokat jan te stergjysherve tane, e jo toka te Rankoviçit sikur i kane paraqitur disa, përcjell nmk-post.com

Lidhur për këtë ka reaguar gazetari dhe deputeti, Milaim Zeka i cili thotë se Vjosa Osmani me rrena po don me ardhe ne pushtet

Ja postimi i plotë:

Vjosa Osmani me rrena po don me ardhe ne pushtet

Dje, Vjosa Osmani, ne nje takim ne “Kodren e Trimave”, ne Mitrovice, deklaroi: “Keto toka jan te stergjysherve tane, e jo toka te Rankoviçit sikur i kane paraqitur disa”!

Nese Vjosa ma argumenton se nje gje te tille kane Folur Rugova, Qosja, Daci, apo Thaçi, une publikisht kam me votu ate. Perndryshe, ma e para e votoj Goran Simiqin, per te cilin e di qe eshtrat e nanes te zhdukur mi hane, se sa nje rrence, e cila permes rrenave don me ardhe ne pushtet.

Qe 20 vite permes rrenave ka ngece Kosova ketu ku eshte. Boll ma. Nuk kemi nevoje per rrenat e Vjosa Osmanit…!!!

Advertisement

Read Previous

Kelmendi i thotë Kurtit: E njëjta polici që ti e sulmove në Prishtinë, dje të mbrojti në veri nga serbët

Read Next

Futsall – Shkëndija si mysafire deklason UEJL-in me rezultat dyshifror