• 26-07-2021

Zaev: Po bëjmë përpjekje që Gruevski të kthehet në vend dhe të vuaj dënimin

Zaev tha se po i shqyrtojnë të gjitha mundësit ligjore që Gruevski të kthehet në vend dhe të vuaj dënimin e tij.

“Maqedonia e Veriut vazhdon të kërkojë të gjitha mënyrat ligjore që ish-kryeministri të kthehet, me qëllim vuajtjen e dënimit të caktuar nga Gjykata”, u shpreh kryeministri Zaev.

Read Previous

YouTube heq videot e presidentit brazilian për koronavirusin

Read Next

Ja sa të infektuar u regjistruan sot nga Covid-19 në Maqedoni

%d bloggers like this: