• 26-07-2021

Ja sa të infektuar u regjistruan sot nga Covid-19 në Maqedoni

24 orët e fundit janë kryer 2896 teste të dyshuara për COVID-19 dhe prej tyre 17
kanë rezultuar pozitivë. Në 24 orët e fundit një pacient ka humbur betejen me virusin ndersa 8 persona janë sheruar.

Read Previous

Zaev: Po bëjmë përpjekje që Gruevski të kthehet në vend dhe të vuaj dënimin

Read Next

Sela: Ligji për shtetësi do të miratohet

%d bloggers like this: