Breaking News :

nothing found
01-02-2023

Vritet personi që u fotografua me trupin e vdekur të Maradonës (Video)

Advertisement

Një punëtor në një ndërmarrje të varrimit që ishte përgjegjës për varrimin e Diego Armando Maradonës, u vra pas fotografisë që ai bëri me trupin e pajetë të futbollistit më të mirë të të gjitha kohërave dhe të cilën e ka postuar në rrjetët sociale, transmeton nmk-post.

Sipas mediave Argentinase, një video është lansuar në rrjetët sociale, ku shihet sesi personi që u fotografua me trupin e pa jetë të Maradonës është vrarë dhe është hudhur në një kontinier të mbeturinave. Ende nuk ka konfirmim zyrtar për këtë ngjarje, por mediat raportojnë se bëhet fjalë pikërisht për atë personë, shkruan EKIPA./Northmacedonia-post/

Advertisement

Read Previous

Ndriçohet kuq e zi ndërtesa më e lartë në botë

Read Next

Më shumë njerëz vdiqën nga infrakti apo Covid 19? Dalin statistikat në Maqedoni