Breaking News :

nothing found
09-08-2022

Voton Isa Mustafa, Ja porosia e tij

Advertisement

Isa Mustafa ka votuar para pak çastesh
Mustafa para mediave ka thënë se sot edhe përkundër motit të keq qytetarët e Kosovës të dalin dhe të votojnë ta kryejn obligimin qytetar.
“Sot edhe për kundër motit të keq, ftoj te gjith qytetarët ta kryejn obligimin e tyre, shpresoj qe gjith qytetaret do te votojne per demokratizimin e ma tutjeshem te vendit, per zhvillim ekonomik per prosporitet dhe per forcim te shtetit te Kosoves”/Nmk-post

Advertisement

Read Previous

Arritën vaksinat e parë nga Serbia, Zaev: Solidariteti u dëshmua në vepër!

Read Next

Erdhi nga Gjermania por mërgimtari thotë se nuk mundi të votojë