Vazhdon numri tejet i ulët i të infektuarve me Covid në 24 orët e fundit…

Siç mëson NMK-Post jozyrtarisht në 24 orët e fundit janë kryer 1337 teste të dyshuara për COVID-19 dhe prej tyre 4 kanë rezultuar pozitivë. Gjithashtu në 24 orët e fundit 1 pacientë e ka humbur betejën me virusin, ndërsa janë shëruar 14 persona.

Read Previous

Ministri Hoxha promovon produktet e Maqedonisë së Veriut në Rumani

Read Next

BE ndan 2 milionë euro për ristaurimin e objekteve historike në Janjevë

%d bloggers like this: