• 21-04-2021

Vazhdon numri i lartë të infektuarve me Covid’19

Jozyrtarisht NMK-Post mëson 24 orët e fundit janë kryer 3927 teste të dyshuara për COVID-19 dhe prej tyre 1163 kanë rezultuar pozitivë. Gjithashtu në 24 orët e fundit 35 pacientë e kanë humbur betejën me virusin, ndërsa janë shëruar 854 persona./nmk-post

Read Previous

Filipçe: Mendoj se pikun e kemi kaluar

Read Next

ASH-AAA: Çairi harroi sheshin “Skënderbeu”

%d bloggers like this: