Breaking News :

nothing found
10-06-2023

Tragjedi në Viti të Kosovës/ Burri vrau gruan, dy djemtë dhe veten

Advertisement

Policia konfirmon se vrasja e katërfishtë në Viti është brenda një familjeje. Policia e Kosovës ka konfirmuar se vrasja ku mbetën të vrarë katër persona ka ndodhur brenda një familjeje, përcjellë nmk-post.

 

 

Zëdhënësi i Policisë, Ismet Hashani, ka thënë se nuk mund të jep më shumë detaje lidhur me rastin.

 

“Po mund të konfirmoj se vrasja ka ndodhur brenda një familje. Ende nuk kemi më shumë detaje”, ka thënë Hashani.

Tragjedia në Viti, dyshohet se burri vrau gruan, dy djemtë dhe veten./Nmk-post/

Advertisement

Read Previous

Përfituesit e 6000 denarëve, qeveria zgjat afatin për azhurimin e të dhënave

Read Next

Filipçe: Dozat e para të vaksinës Pfizer në Maqedoni do të arrijnë në muajn Shkurt