Breaking News :

nothing found
10-06-2023

Thaçi: Uroj që viti ri për juve dhe familjet e juaja të sjellë normalitetin e shumë pritur

Advertisement

Ndërsa motet po ndërrohen, uroj që Viti i Ri për juve dhe familjet tuaja të sjellë normalitetin e shumëpritur, gëzime dhe arritje të reja e që të na mundësojë të gjithëve mbarësi dhe suksese.

Në emër të Partisë Demokratike Shqiptare dhe në emrin tim, ju uroj të gjithë shqiptarëve sa më shumë shëndet dhe mirëqenie në vitin 2021.

Advertisement

Read Previous

Filipçe: Dozat e para të vaksinës Pfizer në Maqedoni do të arrijnë në muajn Shkurt

Read Next

Hoti: Vjosa Osmani nuk ka të ardhme në politikë