Taravari: Nesër zbulojmë programin e VLEN-it, pika e parë – rruga evropiane

Estimated read time 1 min read

Arben Taravari nga Aleanca për Shqiptarët ka bërë të ditur se ka votuar për zgjedhjet parlamentare dhe presidenciale.

Në paraqitjen para mediave, Taravari tha se nesër “nesër zbulojmë pikat programore të VLEN-it. Pika e parë – rruga evropiane”.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

You May Also Like