Breaking News :

nothing found
04-12-2022

Syla: Albin Kurti kurrë nuk mund t’a thyejë rekordin e Ibrahim Rugovës

Advertisement

Lëvizja Vetëvendosje është e bindur që do të marrë mbi 50% të votave në zgjedhjet e reja, dhe kështu po e vendosin edhe disa sondazhe që janë publikuar së fundmi, transmeton nmk-post.

 

 

 

Por këtë nuk e besoj gazetari dhe publicist, Valon Syla, i cili shprehet i bindur se Albin Kurti nuk mund ta thyejë kurrë rekordin e Ibrahim Rugovës.

 

 

 

“Në bazë të sondazheve PDK po del 23% – 26%, VV 36%-38%, edhe pse thonë edhe 51% por Rugovës besoj që nuk do t’ia thyejë askush rekordin, që në kulmin e karrierës i kishte marrë 46%. Kurrë Kurti nuk mundet me prek imazhin e Rugovës”, ka deklaruar Syla në REPORTERI/INTERVISTA./Nmk-post/

Advertisement

Read Previous

Messi: Bartomeu më mashtroi shumë herë

Read Next

Rastet me Covid-19 gjithnjë në ulje në Maqedoni, thirrje për respektim të masave