Breaking News :

nothing found
01-04-2023

Sot edhe zyrtarisht në dimër, nga fundi i javës priten rreshje bore në Maqedoni

Advertisement

Moti sot do të jetë me vranësira. Në pjesën jugore të vendit do të ketë kushte për reshje të shiut. Temperaturat ditore do të lëvizin prej -1 deri në 11 gradë Celsius. Nesër moti do të jetë me diell dhe vranësira.

Gjithashtu nga sot fillon edhe zyrtartisht stina e dimrit.

 

 

 

Në ditët e fundit të javës, pritet Maqedoninë e Veriut dhe ballkanin në përgjethsi ta përfshijë një ciklon nga adriatiku, ku do të sjellin edhe rreshje të borës dhe temperatura të ulta./Nmk-post/

Advertisement

Read Previous

Parlamenti miraton buxhetin 2021 pa opozitën

Read Next

Kryetari i Parlamentit të Turqisë për vizitë në Shkup