Breaking News :

nothing found
19-08-2022

Sot do të kemi shtresë dëbore gati në gjithë vendin

Advertisement

Moti sot në Maqedoni do të jetë me reshje të shiut, ndërsa në vendet më të larta malore do të ketë reshje të borës. Pasdite dhe në fund të ditës do të fryjë erë e përforcuar nga drejtimi verior.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 0 deri 5 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 3 deri 9 gradë Celsius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë i ndryshueshëm. Do të ketë reshje të shiut dhe borës, si dhe do të jetë ftohtë.

Advertisement

Read Previous

Kujdes – mashtrim i ri: Hidhen sipër veturave dhe shtiren si të lënduar për të marr para nga shoferët

Read Next

A do të furnizohet Maqedonia me Vaksinën Kineze? Tregon Filipçe