Breaking News :

nothing found
30-03-2023

Shkrumbohet një shtëpi në Sllatinë, i gjithë fshati mbetet pa energji elektrike

Advertisement

Para pak çastesh në mes fshatit Sllatinë dhe fshatit Leshk një shtëpi është kapluar nga zjarri, duke e lënë gjithë fshatin Sllatinë pa energji elektrike, njofton nmk-post.

Sipas burimeve, nuk raportohet për të vdekur apo për të plagosur nga zjarri. Zjarrfikësit së bashku me policinë kanë ndalur në vendngjare dhe fal intervenimit të shpejt, është evituar ndonjë tragjedi më e madhe.

Gjithashtu, edhe ekipet e EVN-së kanë dalur në terrem për të rregulluar energjinë elektrike./Northmacedonia-post/

Advertisement

Read Previous

Lajmi i fundit – Aksion policor në Haraçinë – shkaku jozyrtarisht është…

Read Next

Tetova sot 130 të shëruar, ja sa është numri i rasteve aktive