Shkëndija nuk di për humbje, Gjoka: I rëndësishëm “shpirti i garës” (Video)

Advertisement

Shkëndija ka fituar në udhëtim ndaj Borec.  Rezultati përfundimtar ka qenë 2-0 në favor të tetovarëve.  Besart Ibraimi dhe Ljupche Doriev kanë shënuar për Shkëndijën. Klubi i drejtuar nga Ernest Gjoka udhëheqë tabelën e kampionatit me 33 pikë.

Ja deklarata e Gjokes:

Advertisement

Read Previous

KFV Shkëndija mund Enhalonin

Read Next

A e kontrollon dikush Ngrohtoren në Çair sa e ndot ajrin? (Video)

%d bloggers like this: