Breaking News :

nothing found
27-09-2023

Sela – Zejdit: Njeriu kur ka ndonjë hall mundohet të gjej arsyetime!

Advertisement

Kreu i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela në paraqitjen e tij të sotme tha se deputeti i Alternativës, Skender Rexhepi-Zejdi nuk ka qenë i manipuluar në lidhje me nënshkrimet për formimin e shumicës së re parlamentare.

“Njeriu kur ka ndonjë hall mundohet të gjej arsyetime të pabaza dhe gënjeshtra realisht. Askush nuk është fëmijë, secili e di se lista që është nënshkruar, është nënshkruar për ta rrëzuar Qeverinë”, tha mes tjerash Sela.

Advertisement

Read Previous

“Levica”/ Mexhiti mbron Zejdin: Ka të drejtë!

Read Next

SHBA heq masat e ndalimit, hap kufijtë për të vaksinuarit