Aksident i rëndë në Prishtinë, pamje nga vendi i ngjarjes

Estimated read time 1 min read

Në mëngjesin e së mërkurës një aksident ka ndodhur në qendër të Prishtinës, raporton Gazeta10.

Lexuesit e Gazeta10 ka dërguar video nga vendi i ngjarjes.

Ende nuk dihet se a ka të lënduar, edhe pse nga video shihet se vetura është dëmtuar shumë.

Gazeta10 ka kontaktuar me Policinë e Kosovës për të marrë detaje më të hollësishme nga ky rast dhe është në pritje të një përgjigje zyrtare./Gazeta10

Advertisement
Advertisement

You May Also Like