Zbulohet ‘tradhtia’ që Xhensila ia bëri Besit, Roberti tregon detajet

Estimated read time 2 min read

Muzikanti, njëherit edhe moderatori, Robert Berisha është shprehur se nuk kishte kontratë që të largohej nga formati “Ferma VIP”.

Ai shprehet se u mërzit shumë nga telefonata e vajzës së tij, dhe nuk mund ta përballonte.

Ndër të tjera ai tha se ishte Xhensila Myrtezaj që kishte bërë një postim të një postieri ku edhe ai ishte i thirrur në atë koncert, e që atij i doli pak problem.

“Unë pak po dyshoj me të tregu drejt, se organizatori më ka treguar se ia ka dërguar vetëm me e pa si poster, e i ka thënë mos e posto njëherë, se me Robertin nuk po kam kontakt, e menaxheri më ka thënë me e anulu se është futur më një reality shou. Ajo nuk ka pritur e ka postuar, po get qe mezi nuk ka pritur ta postojë në Instagram një koncert”, tha Roberti.

Advertisement

I pyetur se a mendon se e ka bërë Xhensila këtë gjë për të apo për Besin, Roberti nuk hezitoi që të përgjigjet.

“Për Besin, me mu nuk ka asgjë, ka thënë hajt ta qes pak keq produksionin aty ku është Besi”, u shpreh Roberti në Sol të Klan Kosovës.

Advertisement
Advertisement

You May Also Like