• 25-10-2021

Rekord i të shëruarve sot nga Covid-19 në Maqedoni

24 orët e fundit janë kryer 5569 teste të dyshuara për COVID-19 dhe prej tyre 1092 kanë rezultuar pozitivë. Gjithashtu në 24 orët e fundit 32 pacientë e kanë humbur betejën me virusin, ndërsa janë shëruar 2003 persona./nmk-post

Read Previous

Nismë e një familjeje nga fshati Vërtok, bukë falas tek furra “Elita” për çdo nevojtar gjatë muajit Ramazan

Read Next

Mbi 1100 të shëruar nga Covid 19 në Shkup

%d bloggers like this: