• 25-10-2021

Mbi 1100 të shëruar nga Covid 19 në Shkup

Brenda 24 orëve në RMV u regjistrua një numër i madh i të shëruarve nga Covid-19, shkruan Nmk-post. Qyteti që kishte më shumë të shëruar ka qenë kryeqyteti, pra Shkupi, ku vetëm për 24 orë janë shëruar 1145 persona, duke regjistruar numrin më të madh të shëruave.

Ndryshe për 24 orë në vend u regjistruan 1092 persona pozitiv, të vdekur u regjistrun 32 persona ndërsa të shëruar 2003./Nmk-post/

Read Previous

Rekord i të shëruarve sot nga Covid-19 në Maqedoni

Read Next

Erdoğan dhe Putin diskutojnë marrëdhëniet dypalëshe

%d bloggers like this: