Breaking News :

nothing found
14-08-2022

Mitrovicë: Burri raporton se i është zhdukur gruaja

Advertisement

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës raportohet për një grua të zhdukur në Mitrovicë.

Të hënën (11 janar) ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se gruaja e tij ka dalë nga shtëpi edhe ende nuk është kthyer, njofton Klan Kosova.

Policia bën të ditur se rasti është duke u hetuar./KlanKOSOVA

 

Advertisement

Read Previous

Endrit Thaçi risjell në kujtesë veprimtarinë e babait para dhe pas luftës (FOTO)

Read Next

10.000 dollarë bakshish për 2 pica porosi – Gjesti i rrallë në provincën italiane