Regjistrohet një Tërmet prej 4.3 ballë në Serbi (FOTO)

Një tërmet i ri me intensitet 4,3 ballë sipas Rihterit është ndjerë para pak minutave në Sërbi, transmeton nmk-post.com

Aplikacioni për njoftim të tërmeteve njoftoi se epiqendra e tërmetit ishte në Izvor, Serbia.

Tërmeti ka ndodhur në thellësi prej 5 kilometrash./nmk-post.com

Read Previous

Filipçe: Gati infrastruktura për ruajtjen dhe shpërndarjen e vaksinës kundër Kovid 19

Read Next

Nuk ka orë policore – derisa ka shtretër të lirë nëpër spitale

%d bloggers like this: