Breaking News :

nothing found
10-06-2023

Qytetari organizon udhëtime falas nga Gjermania për ta votuar Albin Kurtin

Advertisement

Etem Zejnelji është emri i cili është përmendur në një postim ku thuhet se do të organizojë udhëtime falas nga Dyzeldorfi i Gjermanisëprej datës 10 deri më 18 shkurt, për ta votuar Vetëvendosjen.

 

 

Në një postim në grupin e përkrahësve të Vetëvendosjes, thuhet se nisja dhe kthimi do të bëhet me autobus, përcjell Gazeta Express.

 

Aplikimi i mërgimtarëve për regjistrim në votim fillon më 13 janar dhe zgjat deri më 24 janar.

Mërgimtarët do të jenë të parët që do të mund të votojnë. Periudha e votimit përmes postës fillon më 2 shkurt dhe përfundon 24 orë pas zgjedhjeve.

Postimi i plotë:

Të dashur bashkëatdhetarë . Etem Zejnelji organizon udhëtim falas për në Kosovë për ta votuar Kryeministrin tonë Albin Kurtin.

Nisja bëhet nga Düsseldorfi me datën 10.02.2021 dhe per tu kthyer me 18.02.2021!

🚌

Për më shumë detaje kontaktoni ne Fb tim – O Milot Shala. /Gazeta Express/

Advertisement

Read Previous

Vërshimet – Ushtria e Kosovës në ndihmë të popullatës

Read Next

46 centimetra borë ka rënë në “Kodrën e Diellit”