• 18-10-2021

Publikohen pamje të rralla nga takimet e Ibrahim Rugovës me Adem Jasharin dhe Albin Kurtit (FOTO)

Janë publikuar disa fotografi të rralla të presidentit historik, Ibrahim Rugova së bashku me komandantin legjendar Adem Jashari si dhe me liderin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti.

Këto fotografi duket që janë bërë më herët në disa takime të zhvilluara mes tyre gjatë kohës kur Kosova po luftonte për liri dhe pavarësi nga regjimi serb.

Read Previous

COVID-19 është 3 herë më vdekjeprurës se gripi sezonal

Read Next

Albin Kurti merr në parti Mustafë Bajramin, adhuruesin e flaktë të Erdoganit

%d bloggers like this: