Breaking News :

nothing found
28-03-2023

Presidenti i zgjedhur Joe Biden vaksinohet para kamerave (VIDEO)

Advertisement

Presidenti i zgjedhur i SHBA Joe Biden ka marrë dozën e parë të vaksinës Pfizer / BioTech para pak minutave në prani të kamerave përcjell nmk-post.com

Biden dhe gruaja e tij, Jill, morrën publikisht dozën e parë të vaksinës “për të dërguar një mesazh të qartë për publikun se është e sigurt”

Ndërsa nënpresidenti Kamala Harris dhe burri i saj Doug Emhoff do të marrin vaksinën pas Krishtlindjeve për shkak të protokolleve të sigurisë dhe mjekësisë,” tha Psaki. / nmk-post.com

 

 

Advertisement

Read Previous

Mediat në Kosovë: Gjykata Kushtetuese çon Kosovën në zgjedhje brenda 40 ditësh?

Read Next

Kasami flet për negociatat e Maqedonisë së Veriut dhe BE-së