Breaking News :

nothing found
19-08-2022

Pochettino pritet të prezantohet sot te PSG

Advertisement

Mauricio Pochettino mund të thuhet se është trajneri i ri i Paris Saint-Germain.

Tekniku argjentinas të prezantohet sot te skuadra e PSG-së. I papunë që prej shkarkimit nga Tottenham dy vite më parë, Pochettino do të zëvendësojë Thomas Tuchel (I shkarkuar) te skuadra franceze.

Trajneri 48 vjeçar do të shoqërohet nga zëvendësit e tij Jesus Pérez dhe Miguel D’Agostino, si dhe nga djali i tij Sebastiano.

Ndërsa, nesër Pochettino do të zhvillojë seancën e parë stërvitore me skuadrën e PSG-së.

Advertisement

Read Previous

Danilovski: Do të infektohet deri më 60% e popullsisë në Maqedoni, ja kur kthehemi në normalitet

Read Next

Gjatë ditës diell, në mbrëmje rreshje shiu dhe bore në Maqedoni