Zvicra publikon listën paraprake për Euro 2024, 6 shqiptarë pjesë e saj, ja kush janë

Estimated read time 1 min read

Kombëtarja zvicerane e futbollit ka zbuluar listën paraprake me lojtarët që do të jenë në Kampionatin Evropian, Euro 2024, të kësaj vere në Gjermani.Në listën e Zvicrës janë gjashtë shqiptarë: Albian Hajdari, Ardon Jashari, Andi Zeqiri, Granit Xhaka, Uran Bislimi dhe Xherdan Shaqiri.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

You May Also Like