Breaking News :

nothing found
04-12-2022

Parashikimi i motit për sot, e hënë 30 nëntor

Advertisement

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me vr anësira dhe reshje të shiut. Në vendet më të larta malore do të ketë reshje të borës.

Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verior.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -1 deri 5 gradë Celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 4 deri 10 gradë Celcius.

Për nesër meteorologët parashikojnë mot me diell dhe stabil. Në mëngjes do të ketë mjegull nëpër disa lugina, ndërsa gjatë ditës do të ketë rritje të temperaturave.

Advertisement

Read Previous

Borë në Kodrën e Diellit dhe rrugët janë të kalueshme (FOTO)

Read Next

Kërçovë, vjehrri tenton të dhunojë nusen e djalit