Breaking News :

nothing found
16-08-2022

Pajaziti: BESA ka raporte korrekte me VV-në dhe me partitë tjera në Kosovë

Advertisement

Binas Pajaziti nga Lëvizja Besa në click plus ka komentuar zgjedhjet në Kosovë. Pajaziti ka deklaruar se Lëvizja Besa po punon vazhdimisht të krijoi kauzën dhe konceptin e saj, por nuk e imition Kurtin dhe VV-në.Më tej Pajaziti ka thënë se si subjekt politik, kanë raporte korrekte me VV-në por edhe me partitë të tjera.Gjithashtu, Pajaziti ka thënë se Sela mundohet të fitoi në emër të Kurtit, duke mos patur një kauzë të vetme./TV21/

Advertisement

Read Previous

Molliqaj: Albin Kurti mashtroi qytetarët e Kosovës

Read Next

Bexheti: Kurti dha shembull se si mbrohet shtetësia e Kosovës