• 06-12-2021

‘‘O do vish me mua, o s’ka”, Rovena Stefa tregon eksperiencën me fansin

Këngëtarja Rovena Stefa ka rrëfyer së fundmi një situatë të pazakontë me të cilën është përballur gjatë një koncerti.

E ftuar në ‘’ Glamour Zone’’ këngëtarja u shpreh se një fans i d e h u r kishte shkuar me a r m ë në dorë në një koncert që po mbante në Suedi dhe sipas saj, u desh ndërhyja e sigurimit për ta lënë të qetë.

“Ka qenë në Suedi, një shqiptar i fiksuar. Kam qenë në prapaskenë me dy këngëtarë të tjerë dhe sigurimin, dhe ai ka gjetur një mënyrë dhe ka ardhur aty mbrapa (në prapaskenë) dhe kishte a r m ë me vete.

Më tha:‘ O do vish me mua o s’ka…’ Ishte problem, sepse ai ishte i d e h u r, dhe kishte a r m ë. Por më pas e kanë marrë, dhe ka ngrënë një drru të mirë’’, u shpreh këngëtarja.

Read Previous

Dua Lipa vazhdon të na bëjë krenarë, fiton dy çmime të rëndësishme

Read Next

Do të befasoheni! Kjo bimë bën mrekulli në organizëm, mësoni si përdoret

%d bloggers like this: