• 01-12-2021

Nuk ndalen shifrat e larta në Itali, 34 mijë të infektuar dhe 753 viktima

Sërish regjistrohen shifra të larta infektimesh dhe humbje jetësh si pasojë e Covid-19 në Itali.

Në 24 orët e fundit janë shënuar 34,283 raste të reja infektimi në Itali, përcjell nmk-post.com

Për fat të keq 753 persona nuk mundën të fitojnë betejën me virusin vdekjeprurës./nmk-post.com

Read Previous

Shqipëria mposhtë Bjellorusinë/ Fiton grupin dhe siguron kalimin në Ligën B

Read Next

ASH-AAA kundër seancave online

%d bloggers like this: